Воскресіння. Правдиве його розуміння,

В Біблії дається два різні за значенням розуміння воскресіння. Иоан.5:29
Перше „воскресіння” це воскресіння в життя вічне - прозріння і підняття з духовно мертвого стану для істинного життя за духовним образом і Подобою Божою, відкритою в Ісусі Христі. (Откр.20:6)
 
Правдиве, Біблійне розуміння життя полягає в тому, щоб людина жила згідно Законів Божої Премудрості, в єдності з гармонією всього Божого Творіння,– таке життя відповідає Божественному призначенню і його сенсу для людини.
По Біблійному вченню людське існування, яке вступає всупереч мудрості Божих законів Життя, є бездуховним і тому руйнівним. Біблія називає таке гріховне, земне, тілесне, тваринне життя станом духовної смерті.
 
Духовне прозріння, вихід і визволення з цього гріховного, смертельного стану є наверненням до правдивого життя – пробудженням, підняттям з мертвих, або воскресінням. «Тому то і сказано: Встань, сплячий, і воскресни з мертвих, і Христос освітить тебе!» (Ефес.5:14) Таке воскресіння є правдивим Біблійним його розумінням.
 
Друге „воскресіння” це воскресіння ОСУДУ – це гірке і сумне прозріння, коли в світлі Істини, засвідченою сумлінням і Словом Божим відкривається незворотний гріховний стан, навернення з якого вже стає неможливим. Таке воскресіння є прозрінням осуду на сором і на вічне небуття – усвідомленням втрати Життя Вічного. Це осуд на вічне небуття. „Хто цурається Мене, і Моїх слів не приймає, той має для себе суддю: те слово, що Я говорив, останнього дня воно буде судити його!” Иоан.12:48.
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
0

   Система Orphus

Добавить комментарий

Оставить комментарий